Lets begin! początki oraz wyzwanie makijażowe

Witajcie

Zaczynam swoją zabawią z blogiem, nie jest to moje pierwsze podejście jednak mam nadzieję że tym razem pozostanę tu na znacznie dłużej aniżeli rok czy półtora (chociaż to i tak jakieś "doświadczenie" nie prawda? :)). Będzie to blog głównie urodowy, ale zapewne nie braknie postów modowych czy lifestylowych. Mam nadzieję że każdy znajdzie tu coś dla siebie i zostanie choć na trochę dłużej, bądź być może stanie się stałym obserwatorem? kto wie.

Do powrócenia do blogowego światka poniekąd zachęciła mnie być może znana poniektórym cudowna osóbka jaką jest Paulina prowadząca bloga Zakochana w kolorkach. Jakiś czas temu pojawiło się u niej wyzwanie makijażowe w którym co tydzień wg wskazanego tematu dziewczyny wykonują cuda na swoich twarzach. W trakcie trwania wyzwania dołączyłam i ja. Pozwoliło mi to trochę zatęsknić za tworzeniem i pisaniem nie tylko dla siebie ale i dla innych. Tym samym jestem właśnie tutaj. Tematem aktualnym są ikony stylu. Pierwszą myślą była Marilyn Monroe jednak byłoby to zbyt oczywiste jak na mój gust. Zastanawiałam się także nad Marlene Dietrich. Ostatecznie jednak by ominąć klasyczne hollywoodzkie oddanie tematu na warsztat wzięłam sobie Twiggy; u której charakterystycznym elementem makijażu zdecydowanie jest nietypowe oko. Poniżej moja interpretacja.Kolejnym tematem jest bogini natury, nie ukrywam iż tematu trochę się boję ale myślę że niewątpliwie coś wymyślę. Jestem pewna że dziewczyny zaskoczą :) Do obserwowania naszych poczynań zapraszam na blogi Zakochanej w kolorkach oraz Joanny Dobosz. Obie posiadają również swoje strony na fb gdzie zapewne znacznie szybciej i łatwiej będzie wam śledzić na bieżąco, bo któż z nas w dzisiejszych czasach nie używa go namiętnie?

Trzymajcie kciuki! ^^
2 komentarze:

  1. Jeju, w końcu w końcu, w końcu!!!!
    Nawet nie wiedziałam, że założyłaś bloga, ale właśnie przeglądam maila z wyzwaniem i proszę, znalazłam adres!!! Ale się cieszę!! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na zawsze <3

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Foxy Lady , Blogger